Person Person Person

Domowa Akademia

Półkolonie

Opieka na godziny

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców (nie tylko z naszego przedszkola),  stworzyliśmy możliwość opieki nad dziećmi w naszej placówce również po godzinie 17:00 i w soboty (9:00-16:00). Zgłoszenia przyjmujemy z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy do kontaktu.

Wypożyczalnia strojów

Nasze przedszkole posiada własną wypożyczalnię kostiumów, strojów karnawałowych, przebrań i innych akcesoriów na różne okazje i uroczystości (jasełka, bale karnawałowe, przedstawienia, uroczystości o tematyce patriotycznej).

Wypożyczalnia ma swoją siedzibę w przedszkolu przy ul. Ks. J. Popiełuszki 28 d.

Zainteresowanych wypożyczeniem zapraszamy do kontaktu z panią Beatą Łochnicką pod nr tel. 81-536-28-28 lub bezpośrednio w przedszkolu.

Ostatnia aktualizacja 01.09.2017 r.

Warsztaty dla dzieci

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom "małego człowieka" oraz prośbom i potrzebom rodziców, organizujemy w placówce zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Domowa Akademia zapewnia dogodne warunki lokalowe oraz wykwalifikowanych instruktorów.

Warsztaty prowadzone mogą być w grupach lub indywidualnie.

Koszt uczestnictwa uzależniony jest od rodzaju zajęć i liczebności grupy.

Ostatnia aktualizacja 01.09.2017 r.
Urodziny dla dzieci

Nasze przygody :)

Ferie 2019

"Biuro Detektywistyczne"

Wakacje 2018

"Tajemnice Natury"

Wakacje 2017

"Filmowa przygoda"
- II edycja

Ferie 2017

"Dzieciaki decydują"

Wakacje 2016

"Wyprawa w nieznane"

Ferie 2016

"Jak to jest zrobione?"

Galeria Domowa Akademia

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do Domowej Akademii:

ul. Ks. J. Popiełuszki 28d
20-052 Lublin
budynek Przedszkola Niepublicznego Akademia Przedszkolaczka

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do Domowej Akademii:

ul. Ks. J. Popiełuszki 28d
20-052 Lublin
budynek Przedszkola Niepublicznego Akademia Przedszkolaczka

Napisz do nas!

Jeżeli mają Państwo pytania, pragniecie przesłać ofertę lub potrzebujecie innych informacji, zapraszamy do kontaktu osobistego lub poprzez formularz na dole strony. Pełne dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT

Rodziców posiadających konto w STREFIE RODZICA zapraszamy do korzystania z indywidualnych opcji dostępnych po zalogowaniu.

Realizacja Arteneo. Projekt Batyra.pl. Prawa autorskie Akademia Przedszkolaczka Sp z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.