Person Person Person

Domowa Akademia

Półkolonie

Opieka na godziny

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców (nie tylko z naszego przedszkola),  stworzyliśmy możliwość opieki nad dziećmi w naszej placówce również po godzinie 17:00 i w soboty (9:00-16:00). Zgłoszenia przyjmujemy z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy do kontaktu.

Wypożyczalnia strojów

Nasze przedszkole posiada własną wypożyczalnię kostiumów, strojów karnawałowych, przebrań i innych akcesoriów na różne okazje i uroczystości (jasełka, bale karnawałowe, przedstawienia, uroczystości o tematyce patriotycznej).

Wypożyczalnia ma swoją siedzibę w przedszkolu przy ul. Ks. J. Popiełuszki 28 d.

Zainteresowanych wypożyczeniem zapraszamy do kontaktu z panią Beatą Łochnicką pod nr tel. 81-536-28-28 lub bezpośrednio w przedszkolu.

Ostatnia aktualizacja 01.09.2017 r.

Warsztaty dla dzieci

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom "małego człowieka" oraz prośbom i potrzebom rodziców, organizujemy w placówce zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Domowa Akademia zapewnia dogodne warunki lokalowe oraz wykwalifikowanych instruktorów.

Warsztaty prowadzone mogą być w grupach lub indywidualnie.

Koszt uczestnictwa uzależniony jest od rodzaju zajęć i liczebności grupy.

Ostatnia aktualizacja 01.09.2017 r.
Urodziny dla dzieci

Nasze przygody :)

Wakacje 2018

- "Tajemnice Natury"

Wakacje 2017

"Filmowa przygoda"
- II edycja

Ferie 2017

"Dzieciaki decydują"

Wakacje 2016

"Wyprawa w nieznane"

Ferie 2016

"Jak to jest zrobione?"

Wakacje 2015

"Poszukiwanie skarbu"

Galeria Domowa Akademia

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do Domowej Akademii:

ul. Ks. J. Popiełuszki 28d
budynek Przedszkola Niepublicznego Akademia Przedszkolaczka

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do Domowej Akademii:

ul. Ks. J. Popiełuszki 28d
budynek Przedszkola Niepublicznego Akademia Przedszkolaczka

Domowa Akademia

Akademia Przedszkolaczka Sp. z o.o.

ul. Ks. J. Popiełuszki 28D

NIP 7123228879

Akademia ul.Ks. J .Popiełuszki - tel. 81 536 28 28

Akademia ul.Startowa 16 - tel. 81 759 28 28

przedszkole@akademiaprzedszkolaczka.pl

www.facebook.com/przedszkole.akademia

Napisz do nas!

Jeżeli mają Państwo pytania, pragniecie przesłać ofertę lub potrzebujecie innych informacji, zapraszamy do kontaktu osobistego lub poprzez formularz na dole strony. Pełne dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT

Rodziców posiadających konto w STREFIE RODZICA zapraszamy do korzystania z indywidualnych opcji dostępnych po zalogowaniu.

Realizacja Arteneo. Projekt Batyra.pl. Prawa autorskie Akademia Przedszkolaczka Sp z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.